Графік прийому громадян

Звернення громадян

«Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк».

Стаття 40
Конституції України

Витяг із закону України «Про звернення громадян»
Стаття 5. Вимоги до звернення

Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз’ясненнями не пізніше як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян  першим заступником голови,

заступником голови  Тернопільської обласної ради

( затверджений розпорядженням голови Тернопільської обласної ради

від 22 квітня 2009 року № 58)

 Хомінець Василь Петрович  голова Тернопільської обласної ради  Друга середа щомісяця з 10.00 до 13.00 год. каб. 112
Тарашевський Сергій Олександрович Перший заступник голови Тернопільської обласної ради Третя середа щомісяця з 10.00 до 13.00 год.каб.653
Боберський Олег Володимирович Заступник голови Тернопільської обласної ради Четверта середа щомісяця з 10.00 до 13.00 год.каб.654