Інформація тендерного комітету про відхилення тендерної пропозиції

Інформація

тендерного комітету управління з експлуатації   майнового  комплексу   Тернопільської обласної ради про відхилення тендерної пропозиції

1. Дата і номер інформаційного бюлетеня “Вісник державних закупівель”, у якому було опубліковано оголошення про проведення процедури закупівлі: 14.12.2009 р., №50(386).

2. Номер оголошення: 33239.

3. Найменування замовника торгів:   Управління з експлуатації майнового комплексу Тернопільської обласної ради.

4. Інформація про предмет закупівлі: послуги з охорони адмінбудинку Тернопільської обласної ради  по  вул. М.Грушевського,8 в  м. Тернополі.

5. Перелік тендерних (цінових) пропозицій, які були відхилені із зазначенням підстав відхилення з посиланням на конкретний пункт та абзац Положення:

-  тендерна пропозиція відділу державної служби охорони  при Міністерстві внутрішніх справ України в Хмельницькій області відхилена рішенням тендерного комітету (протокол №2 від 10 лютого 2010 року) через невідповідність вимогам тендерної документації  (абзац 3 пункту 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти).

6. Причини відхилення тендерної пропозиції: відсутні розрахунок вартості однієї години охорони працівником міліції, розрахунок вартості однієї години цивільної охорони, основні умови договору підряду.

Голова тендерного комітету

управління з експлуатації майнового

комплексу Тернопільської обласної ради                       І.Г. Машталер

Повернутися в розділ: Тендерні пропозиції