Інвестиційні пропозиції

Kor-1

Делегація представників торгового дому «Україна» зацікавилася Тернопільщиною. Президент цієї організації Янг-Су повідомив, що корейські фірми мають намір інвестувати кошти у побудову сміттєпереробного заводу. Голова обласної ради Олексій Кайда зазначив, що це питання стоїть дуже гостро, оскільки Малашівське сміттєзвалище уже 12 років тому вичерпало свої потужності.

-         До нас звертається багато інвесторів, однак більшість з них планують переробляти нове сміття. Нам же потрібно вирішити проблему комплексно – утилізувати те, яке є на міському сміттєзвалищі та переробляти нове. Є ще одна проблема – психологічна. Населення дуже негативно ставиться до побудови сміттєпереробних заводів загалом, – повідомив голова обласної ради.

Kor-2

Президент торгового дому «Україна» сказав,  що у корейських інвесторів конкретні наміри, а тому підготували та привезли із собою інформацію про заводи, які будуються в їхній країні.

-         У нас також колись були проблеми із ставленням населення до сміттєпререробних заводів. Однак з часом люди побачили, що ніякої загрози для них немає і зараз такі заводи у нас зводяться в кожному житловому масиві між будинками. Це безвідходна утилізація. Вироблене тепло подається на обігрів осель, з попелу виготовляються будівельні матеріали, – розповів Янг-Су.

Олексій Кайда сказав, що обласна влада підготує конкретну інформацію з характеристиками сміттєпереробного заводу, який потрібен області. Згодом, свої пропозиції мають подати корейські інвестори.

Янг-Су також цікавився питаннями будівництва доріг, залучення інвестицій у сільське господарство тощо.

«Ми також зацікавлені залучати в нашу область інвестиції з інших держав. І для цього у нас є великі перспективи та можливості. Ми готові до співпраці та серйозного і детального обговорення кожної вашої пропозиції, – зазначив, звертаючись до Янг-Су, Олексій Кайда.