У Скала-Подільській пожежне депо віддають в оренду

Два об’єкти держмайна має намір передати в оренду Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області. Максимально можливий термін оренди обох – 2 роки 11 місяців.

У Скала-Подільській Борщівського району це будівля пожежного депо загальною площею 193,6 кв.м на вул. Грушевського, 51, балансоутримувачем якої є 8-ма державна пожежно-рятувальна частина Управління держслужби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. Мета використання – зберігання та реалізація автозапчастин (магазин-склад).

У Бережанах – частина першого поверху загальною площею 8,20 кв.м адмінбудинку на вул. Руській, 2, балансоутримувачем якого є Головне управління статистики в Тернопільській області. Мета використання – розміщення офісу.

Заяви про оренду приймаються до 3 липня 2014 року  включно за адресою: 46008,  м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (каб. 603), РВ ФДМУ по Тернопільській області; подаються в окремому конверті з написом «Заява про оренду» із зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди.

У разі надходження двох і більше заяв орендодавець оголосить конкурс на право оренди.

Прес-служба РВ ФДМУ