Три об’єкти державного майна має намір передати в оренду Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області

Перший об’єкт, балансоутримувачем якого є Тернопільське обласне управління водного господарства, розміщений у Тернополі на вул. За Рудкою, 35. Максимально можливий термін оренди об’єкта – 2 роки 11 місяців. Йдеться про нежитлове приміщення, та долю площ спільного користування загальною площею 13 кв.м., мета використання – розміщення суб’єктів господарювання, що здійснюють проектно-вишукувальні роботи.

Другий об’єкт, балансоутримувачем якого є Тернопільське міжрайонне управління водного господарства, розміщений у Тернополі на вул. Текстильній, 30А. Максимально можливий термін оренди – 2 роки 11 місяців. Йдеться про частину приміщення ремонтно-механічної майстерні, загальною площею 82,7 кв.м., мета використання  – розміщення цеху із складання меблів.

Третій об’єкт, балансоутримувачем якого є Професійно-технічне училище № 26, розміщений у Тернопільській області, в м.Бучач, на вул. Міцкевича, 31а. Максимально можливий термін оренди об’єкта 1 рік. Йдеться про частину будівлі котельні, загальною площею 25,6 кв.м., мета використання –встановлення додаткового котла з метою забезпечення безперебійної роботи котельні у разі поломки основного котла.

Заяви про оренду приймаються до 10 липня 2014 року  включно за адресою: 46008,  м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (каб. 603), РВ ФДМУ по Тернопільській області; подаються в окремому конверті з написом «Заява про оренду» із зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди.

У разі надходження двох і більше заяв орендодавець оголосить конкурс на право оренди.

 

Прес-служба РВ ФДМУ