Пропонується в оренду об’єкт у Тернополі

Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області у березні цього року пропонує в оренду об’єкт державної форми власності у Тернополі, що знаходиться на вулиці Шпитальна, 7,  для розміщення офісних приміщень.

Регіональне відділення, у світлі завдань визначених Національним планом дій  щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава”, виступає орендодавцем майна державної форми власності і має намір передати в оренду один об’єкт.

В оренду пропонується:

Частина нежитлових приміщень навчально-інформаційного центру  площею 141,66 кв.м ( балансова вартість об’єкта – 544780,00 грн. без ПДВ)  здаються в оренду терміном на 2 роки. Балансоутримувач:  Державна установа „Госпрозрахункова група Тернопільської обласної державної адміністрації”, тел. (0352) 52-56-79.

Заяви про оренду зазначених об’єктів приймаються протягом десяти робочих днів з дня опублікування оголошення за адресою: 46008,  м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (каб. 603), РВ ФДМУ по Тернопільській області.

У разі надходження двох і більше заяв на   об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону  України „Про оренду державного та комунального майна”.

Останній день подачі документів для участі у конкурсі  – 23 березня 2012 року  .

Детальну інформацію щодо об’єктів оренди можна отримати в РВ ФДМУ по Тернопільській області за телефоном (0352) 52-36-38 та у газеті “Відомості приватизації” (№10 від 07.03.2012)

Прес-служба РВ ФДМУ по Тернопільській області