Фестивалі

Голова обласної ради Олексій Кайда сьогодні взяв участь у відкритті ІI Західноукраїнської туристичної виставки-фестивалю. Відкрилася виставка у торгово-розважальному центрі «Подоляни».

Цьогоріч участь у виставці-фестивалі взяли участь усі західні області держави та інших регіонів України, а також Польщі та Білорусі, прибули на неї і представники Болгарії та Ізраїлю. Найбільш представницькою була Тернопільщина – цікаві та унікальні місця для відпочинку та туризму пропонували усі райони області.

-         Тернопілля – надзвичайно багатий край для відпочинку та подорожей. Він є справжнім туристичним дивом України.  Ми маємо замки та каньйони, печери та гори, національні природні заповідники та водоспади. Туризм має і може  стати  одним з пріоритетних напрямків розвитку нашого краю. І ці можливості ми сьогодні можемо побачити.  Завдяки таким фестивалям та їхньому міжнародному представництву про пам»ятки природи та архітектури нашої області довідаються і місцеві мешканці, і мешканці інших областей та держав. Бажаю усім учасникам налагодження плідної співпраці, – зазначив у вітальному слові голова обласної ради Олексій Кайда.

На виставці-фестивалі діє і містечко майстрів, де свої роботи представляють майстри народної творчості Тернопілля.

Очільник обласної ради ознайомився з усіма представництвами, які беруть участь у виставці.

Діятиме фестиваль-виставка ще і завтра, 16 травня.