Вітання голови обласної ради Василя Хомінця з нагоди 97-ої річниці проголошення ЗУНР

ZUNR

Шановні тернополяни!

97  років тому у Львові було проголошено Західно-Українську Народну Республіку. Попри те, що ЗУНР проіснувала всього 257 днів, її проголошення стало значною віхою у поступі України до здобуття державності та утвердженні демократичних цінностей. Українці жадали свободи, звільнення від усіх зайд та окупантів. Не жаліючи власних життів, зунрівці боролись за суверенну Україну.  Водночас вони   мріяли та вірили про воз’єднання із іншими українськими землями в єдину, неподільну та незалежну державу.

Листопадовий чин, як і Революція Гідності, як і героїчна боротьба сьогодні на сході  ще раз підтверджують тверде  прагнення українців жити у вільній демократичній суверенній державі. Як і майже сто років тому, так уже у наші дні кращі сини та дочки нашого народу жертвують життя, щоб утвердити та захистити свою землю, свою державу, свою Україну, щоб не дозволити ворогу господарювати у нашій хаті.

Пам’ятаймо про  гордих лицарів листопадового чину, про усіх тих, хто крок за кроком наближав день, коли у світі постала суверенна Україна. Пам’ятаймо нинішніх Героїв, які  відстоюють її у борні.

Слава Україні! Слава її Героям!

Голова Тернопільської обласної ради             Василь Хомінець

Повернутися в розділ: Новини