В області відзначатимуть 70-річчя депортації українського населення з Лемківщини, Надсяння, Холмщини

З метою відзначення в Тернопільській області трагічної дати –  70 років від початку виселення українського населення з території Польщі в 1944-1946, 1951 роках, розглянувши пропозиції Всеукраїнського товариства «Лемківщина» від 16 травня 2014 року №6, враховуючи рекомендації постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань духовності, культури, свободи слова та інформації, Тернопільська обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відзначити у 2014 році  в Тернопільській області трагічну дату – 70 років від початку виселення українського населення з території Польщі в 1944-1946, 1951 роках.
  2. Доручити Тернопільській обласній державній адміністрації до    1 липня 2014 року розробити та подати на затвердження Тернопільської обласної ради проекти складу організаційного комітету та плану заходів із відзначення у 2014 році в Тернопільській області трагічної дати –  70 років від початку виселення українського населення з території Польщі в 1944-1946, 1951 роках.

Також голова  обласної ради дав протокольне доручення звернутися до Кабінету Міністрів України щодо  повернення Почаївської Лаври в державну власність.

Депутати внесли зміни до обласної програми “Ветеран” щодо надання адресної допомоги Володимиру Чермошенцеву, до обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014 рік.