Співчуття

svicha  19 червня перестало битись серце справжнього патріота, відданого сина України 23-річного розвідника-снайпера Віктора Семчука.

Йому судився  життєвий шлях – надзвичайно короткий, попри те яскравий, який став прикладом  беззастережного служіння рідній землі, своєму народу, як і тисяч відомих і безіменних героїв, котрі боролися за незалежність України. Він, як і шестеро його друзів із 24-ї окремої Залізної механізованої бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України, загинули  при виконанні військового обов’язку.

У ці скорботні дні голова Тернопільської обласної ради, увесь депутатський корпус з глибоким сумом висловлюють своє співчуття рідним та близьким, друзям та бойовим побратимам Віктора Семчука, який поповнив лави Небесної роти.

Юний розвідник-снайпер залишиться в пам’яті нащадків  своїм подвигом. Його самовідданість та героїзм назавжди вписані в скрижалі історії України.

Вічна слава Героям! Герої не вмирають!

Голова обласної ради                                        Василь Хомінець