Пом’янімо…

20 жовтня 2010 року на 55 році життя передчасно, з  високого творчого злету,  відійшла у вічність директор Тернопільської обласної бібліотеки для молоді

ХМУРИЧ МИРОСЛАВА ВАСИЛІВНА

Мирослава Василівна народилася 23 березня 1956 року в  селі Денисів Козівського району. Закінчила Теребовлянське культурно-освітнє училище, Київський інститут культури. Працювала  у Підгаєцькій міській та Бережанській районній бібліотеках, інспектором із бібліотечної роботи Тернопільського обласного управління культури, відповідальним секретарем обласної організації Добровільного товариства любителів книги.

Понад двадцять років її невтомної і плідної праці пов’язано із комунальною установою Тернопільської обласної ради – обласною бібліотекою для молоді.

Саме тут cповна розкрилися її непересічні обдарування:  талант керівника-лідера, надзвичайні скромність та доброта. Маючи велике і чуйне серце,  вона знаходила найкоротший шлях до сердець інших.

Вона була молодою душею і запалювала молодих. Саме з її ініціативи обласну бібліотеку для юнацтва реорганізовано в бібліотеку для молоді.

Мирослава Василівна і в бібліотеці відкривала світ нових  можливостей для читачів та членів колективу. Вона була співорганізатором Обласного клубу творчої молоді, керівником та консультантом низки конкурсних проектів, які наближували бібліотечну роботу до реалій сьогодення. Ініціативи активної просвітянки знаходили підтримку в Українській бібліотечній асоціації та в колег. Вона визнавалася кращим керівником року в системі обласного управління культури.

У молодіжній книгозбірні завжди вирувало життя. Здавалося, сама бібліотека випромінює добру ауру її керівника та гостинного господаря. Тут органічно прописалася виставка картин тернопільських майстрів пензля, а поети, письменники були  неодмінними відвідувачами і в будні, і в свята.

Мирослава Василівна була доброю дружиною і ніжною матір’ю.

Її переповнювали нові задуми, мріяла більше часу проводити в колі близьких та рідних, зігрівати їх теплом та ласкою.

Та не судилося…

Пам’ять про чуйну і добру людину, беззавітно віддану українській національній культурі та бібліотечній справі,  вічно житиме у наших серцях.

                                                  Голова Тернопільської обласної ради           Олексій Кайда

                                                   Тернопільська обласна рада

Повернутися в розділ: Новини