Підтримай армію України – придбай казначейські зобов’язання «Військові»

foto

Після революції Гідності та ганебної втечі  диктатора, агресор напав на рідну землю. Відібрав Крим, російські найманці разом із купкою сепаратистів та криміналітету намагаються перетворити український Схід у чорну діру – з бандитськими правилами проживання. Українська Армія дає відсіч ворогу. На Донеччині та Луганщині ллється кров, гинуть мирні люди та українські вояки, виявляючи мужність та відвагу. Разом з тим обкрадені за десятки років, знекровлені, та недоозброєні, наші військові потерпають від нестачі оснащення, засобів захисту, ліків тощо! Народ усесторонньо підтримує свою армію. Ми усвідомлюємо давню мудрість: не хочеш сьогодні годувати власне військо – завтра будеш годувати чуже.

У травні держава випустила казначейські зобов’язання України «Військові» (цінні папери) для фінансування виключно потреб армії. Придбавши їх, ми долучаємось до підтримки офіцерів та солдат, котрі боронять Україну. Зробімо цей крок – допоможімо нашим збройним силам!

Голова обласної ради                                                                                         Василь Хомінець

Фото УНІАН

Довідково:

sertufikatКазначейські зобов’язання України «Військові» – це цінні папери, які випустила держава в особі Міністерства фінансів для цільового залучення коштів від населення. Практика продажу казначейських зобов’язань, облігацій внутрішньої державної позики є широко розповсюдженою в різних країнах. Це можливість кожного особисто взяти участь у розбудові держави. Цю серію випущено виключно для фінансування армії.

Сертифікати випускаються номіналом 1000 гривень. Продаж розпочався 21 травня цього року. В області вже реалізовано близько 500. В обігу папери будуть знаходитись до травня 2016 року. Генеральним агентом із продажу є Ощадбанк.

Детальніше на сайтах:  та , а також за телефоном: 0 800 210 800 або 38 044 363 01 33.