Переможці обласного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» у 2013 році отримають винагороди

Terebovla

Щорічно в області проводиться конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку». Підбито його підсумки за 2013 рік та названо переможців. 50 сесія обласної ради прийняла відповідне рішення:

У першій категорії населених пунктів – селища, міста (крім           м. Тернополя) та селищні, міські ради:

З присудженням першого місця м. Теребовлі (міський голова Поперечний Сергій Іванович);

З присудженням другого місця Вишнівецькій селищній раді (селищний голова Баюрський Ростислав Васильович);

З присудженням третього місця Підволочиській селищній (селищний голова Дацко Віталій Геннадійович) та Борщівській міській (міський голова Башняк Іван Степанович).

У другій категорії населених пунктів – села та сільські ради:

З присудженням другого місця Гнилицькій сільській раді            (с. Гнилиці Підволочиський район, сільський голова Стахурський Ілько Володимирович).

З обласного бюджету виділити:

Теребовлянській міській раді                                      – 100 000 гривень;

Вишнівецькій селищній раді                              – 75 000 гривень;

Збаразького району

Підволочиській селищній раді                                    – 25 000 гривень;

Борщівській міській раді                                             – 25 000 гривень;

Гнилицькій сільській раді                                  – 30 000 гривень.

Підволочиського району.

Всього:                                                                        – 255 000 гривень.