Обласна рада розподілила надходження до обласного бюджету від збору за першу реєстрацію транспортного засобу у 2014 році

Майже 10 мільйонів гривень планується виділити на  будівництво, реконструкцію та ремонт доріг загального користування місцевого значення, вулиць та доріг у населених пунктах. Таке рішення було прийняте на першому пленарному засіданні 50 сесії обласної ради. Кошти надійдуть майже в усі райони області та місто Тернопіль. Затверджений перелік об’єктів будівництва, реконструкції та ремонту доріг та вулиць –  тут .  Окрім цього  буде спрямовано  1 мільйон  161 тисяча  гривень надходжень від збору за першу реєстрацію транспортного засобу на утримання шляхово-мостового господарства міста Тернопіль та мільйон гривень – на співфінансування робіт з ремонту автомобільної дороги Н-02 Львів-Тернопіль.