«Комунальні заклади – під контроль громади»

pres-konf

            Таким був  лейтмотив прес-конференції, під час якої голова обласної ради Василь Хомінець, керуючий справами виконавчого апарату Ігор Дулеба, депутат обласної ради, начальник відділу аналізу обласних програм та бюджету Володимир Чубатий представили журналістам проект  положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад, укладення контрактів з керівниками підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.

Василь Хомінець переконаний:«На сьогодні очевидно, що  децентралізація влади, протидія корупції, реформи управління територіями та місцевого самоврядування є нагальними. Перетворення рад у дієві органи влади є питанням практично вже вирішеним. Не менш важливим є відчутне збільшення ефективності управління громадами закладів, установ та підприємств, власниками яких вони є. Адже від цього залежить не лише рівень та якість надання різноманітних послуг, у тому числі, медичних, освітніх, побутових, а й до певного рівня наповнюваність місцевих бюджетів. Саме введення контрактних форм та звітів у кадрову роботу комунальних закладів дозволить громадськості активніше та успішніше здійснювати контроль за їх діяльністю.

В управлінні Тернопільської обласної ради перебуває168 закладів   комунальної  власності, з них – 76 підприємств. Тому запропоновані зміни торкнуться значної частини краян.

«Безстрокові призначення деяких осіб на керівні посади, а є такі, що у 1992 році перейшли у спадок від радянської влади, – вважає Ігор Дулеба, – лише гальмують розвиток очолюваних ними закладів та органів місцевого самоврядування в цілому. Не розібравшись у ситуації, певні керівники виступають проти впровадження контрактів та звітів про проведену ними роботу, намагаються тиснути на депутатів.  Хоча з впевненістю можу сказати, що контракт захищає перш за все самого керівника, бо навіть, якщо відбувається зміна влади, підписаний, він залишається в силі. Ще позитивною стороною розпочатого обласною радою процесу є те, що в документі чітко вказано розмір та умови преміювання. Таким чином ця норма унеможливлює для керівництва закладів надміру збільшувати оплату праці».

«Вперше Тернопільською обласною радою окреслено правила управління  власним майном, – наголосив Володимир Чубатий. – Це не лише підвищує роль депутатського корпусу, а отже і громади, яка його обирала, а й значно зменшує можливість зловживань та корупційних дій з боку керівників комунальних закладів. Процедури впровадження даного рішення виписано як такі, що відбуватимуться прозоро та демократично. Для ефективної роботи у виконавчому апараті створено відповідне управління».

Підбиваючи підсумки, очільник облради наголосив: «  Поліпшення ефективності громадського контролю за діяльністю комунальних закладів – один з кроків до поглиблення боротьби з корупцією та здійснення реформ і люстраційних процесів в області. Контрактну форму призначення керівників комунальних установ ввели  майже усі обласні ради, діє вона і у деяких районних радах. Здебільшого показала позитивні результати впровадження. Визріла вона і на Тернопільщині.    Проект положення та механізми  його впровадження абсолютно відповідають чинному законодавству та здійснюватимуться в інтересах громади. Таким чином голосування за даний проект рішення ілюструватиме справжнє ставлення чинних депутатів до боротьби із корупцією».

 

Повернутися в розділ: Новини