Картини Марії Приймаченко – у Тернополі. Вперше!

Ця важлива мистецька подія відбулася за сприяння голови обласної ради Олексія Кайди.  Так зазначив у вступному слові директор Тернопільського обласного художнього музею Ігор Дуда, де саме відкрилася експозиція картин Марії Приймаченко. «Ми вперше у Тернополі відкриваємо виставку унікальних картин Народної художниці України, лауреата Шевченківської премії Марії Приймаченко.  Хочу подякувати голові обласної ради, який посприяв тому, що тернополяни нарешті мають нагоду ознайомитися із непересічним та самобутнім талантом цієї художниці», – сказав Ігор Дуда.

На виставці у Художньому музеї представлено 44 великоформатних картини Марії Приймаченко, написані протягом останніх десятиліть її життя.

-         Оглянувши виставку, я ніби повернувся у дитинство, у казку. Дивні звірі, фантастичні птахи, багато квітів і світлих кольорів, – поділився своїми враженнями Олексій Кайда. – Сподіваюся, що такі ж емоції ця виставка викличе у кожного, хто сюди прийде. Це варто зробити, щоб відчути глибинний неповторний подих Полісся, де творила художниця, і душу України.

Підсилили сприйняття картин Марії Приймаченко і тріо бандуристок Тернопільського музичного училища імені Соломії Крушельницької, які виконали українські пісні.