Басейнова Рада Дністра розглянула питання водних ресурсів семи областей України та Молдови

Голови обласної ради та облдержадміністрації Олексій Кайда й Михайло Цимбалюк привітали учасників зібрання та побажали басейновій раді успішної роботи.

Олексій Кайда познайомив гостей з особливостями нашого регіону, історією нашого краю, багатою культурною та духовною скарбницею. «Річка Дністер та Дністровський каньйон є унікальними, – сказав Олексій Кайда. – Прибережжя Дністра в області багате історико-культурними комплексами, гіпсовими печерами, тут виявлено місця трипільської культури тощо. Разом з тим Дністер час від часу несе краю й серйозні загрози. Надовго запам’ятається повінь 2008, та й у цьому році були численні підтоплення, зокрема у Монастириському районі. Окрім цього багато питань є й щодо чистоти води у Дністрі. Тому нинішнє засідання басейнової ради є надзвичайно важливим. Хотілося б, щоб усі рекомендації, вироблені підчас нинішнього засідання були втілені в життя та принесли користь цій прекрасній річці  й людям, які живуть на її берегах.»

Засідання басейнової ради Дністра відбулося у селі Конопківка Теребовлянського району. У ньому взяли участь представники семи областей, території яких входять до басейну Дністра, – Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької, Вінницької та Одеської, а також Києва та Молдови.  Учасники обговорили питання стану водних ресурсів Дністра, основні проблеми їх використання та відновлення тощо.