21жовтня 2010 року відбудеться 37 сесія Тернопільської обласної ради

Відповідне розпорядження підписав голова обласної ради Олексій Кайда.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ

від 6 жовтня 2010 року № 231

м.Тернопіль

Про скликання тридцять сьомої сесії

Тернопільської обласної ради п’ятого скликання,

обраної на позачергових виборах 15 березня 2009 року

1.Відповідно до частин четвертої та дев’ятої статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати 21 жовтня 2010 року о 10.00 годині в приміщенні конференцзали обласної ради тридцять сьому сесію Тернопільської обласної ради п’ятого скликання, обраної на позачергових виборах 15 березня 2009 року.

2.На розгляд Тернопільської обласної ради винести питання :

2.1. Про внесення змін до обласного бюджету на 2010 рік.

2.2. Про Угоду щодо регіонального розвитку Тернопільської області між Кабінетом Міністрів України та Тернопільською обласною радою.

2.3. Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Януковича В.Ф., Верховної Ради України, обласних рад України щодо зняття з розгляду пленарного засідання Верховної Ради України законопроекту № 1015-3 «Про мови в Україні».

2.4. Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Януковича В.Ф., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, обласних рад України щодо прийняття Податкового кодексу України.

2.5. Інші питання поточної роботи ради.

3. На сесію Тернопільської обласної ради запросити: – голову Тернопільської обласної державної адміністрації; – заступників голови Тернопільської обласної державної адміністрації; – голів районних рад, Тернопільського міського голову, голів районних державних адміністрацій; – керівників відділів та управлінь Тернопільської обласної державної адміністрації (за списком); – керівників обласних організацій та установ (за списком); – представників обласних організацій політичних партій та об’єднань громадян; – представників засобів масової інформації.

Голова Тернопільської обласної ради                                                            О.П.Кайда

Повернутися в розділ: Анонси подій, Новини