Перший заступник голови обласної ради

ТАРАШЕВСЬКИЙ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Народився у 1970 році у м. Тернопіль. У 1987 р. закінчив середню загальноосвітню школу № 7 м. Тернополя. За старанність у навчанні, зразкову поведінку та суспільно-корисну працю нагороджений значком ЦК ВЛКСМ „За відмінне навчання”.

У 1987 р. прийнятий у члени колгоспу “Грабовецький” Тернопільського району. За сумлінну працю, дбайливе ставлення до тварин і прагнення працювати ветеринаром отримав направлення у ВНЗ.

Із 1987 р. до 1992 р. навчавсь у Львівському зооветеринарному інституті, де отримав кваліфікацію ветеринарного лікаря.
Від 1992 р. працював ветсанітаром у колгоспі „Грабовецький” Тернопільського району. 1993 р. переведений на роботу в Повне товариство „Майя” Пустомитівського району Львівської області ветеринарним лікарем.

У 1996 р. став одним із засновників СМП „Ровекс” (м. Тернопіль) та був обраний на посаду директора. З 2000 р. виконує обов’язки голови правління корпорації „Ровекс”. Протягом 12 років роботи СМП „Ровекс” виросло у корпорацію, в якій нині налічується понад 3 тис. працівників. Це – один із лідерів гуртової та роздрібної  торгівлі у західному регіоні України, який діє на території Тернопільської, Львівської, Хмельницької та Івано-Франківської областей.

Як підприємець був визнаний „Людиною року” у 2001 р. у м. Тернопіль. У 2002 р.  став „Лідером Тернопільської області” за Всеукраїнською програмою „Лідери регіонів”, присвяченою 10-літтю незалежності України.

У 2007 р. ТОВ ”Ровекс” уведено в список „Золота гвардія -500”, де зазначено 500 кращих і перспективних підприємств України за версією відомого економічного видання „Галицькі контракти”.

В лютому 2008 р.  Асамблея ділових кіл України нагородила С. Тарашевського почесним дипломом, нагрудним знаком та медаллю „Лідер української економіки”.

За активну спонсорську допомогу, надану інвалідам і вдовам воїнів-афганців, прийнятий почесним членом до Спілки ветеранів Афганістану Борщівського району.

Брав активну участь у роботі Тернопільської обласної організації ВО „Батьківщина” та Блоку Юлії Тимошенко під час виборів депутатів до Верховної Ради України у 2006 і 2007 роках. Організовував масові поїздки до Києва і забезпечував політичні акції.

У 2006 р. обраний депутатом Тернопільської міської ради V скликання за виборчими списками БЮТ.

У листопаді 2007 р. організував Тернопільську обласну громадську організацію «За справедливу Батьківщину», щоб протидіяти незаконним методам діяльності голови Тернопільської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» В. Т. Деревляного.

У  квітні  2008 р. організував Тернопільську обласну громадську організацію «Тернопільські законодавчі ініціативи», метою діяльності якої є збір ініціатив та пропозицій громадськості Тернопільської області щодо формування законодавчих актів, законів, Конституції України, Податкового кодексу, Статутів міст області тощо.

Із 2008 р. – член партії «Єдиний Центр». На установчих зборах Тернопільської обласної партійної організації 5 червня 2008 р. обраний головою обласної партійної організації «Єдиний Центр».

15. 03. 2009 р. був обраний депутатом Тернопільської обласної ради V скликання, обраної на позачергових виборах, за виборчими списками ЄЦ.

Одружений із 1991 р. з Тарашевською Нігорою Алімбаєвною, виховують сина Олександра, старшу доньку Наталку та молодшу – Аліну.

26 березня 2009 р. обраний на посаду першого заступника голови Тернопільської обласної ради.

Враховуючи рішення Тернопільської обласної ради від 23 листопада 2012 року № 1459 «Про дострокове припинення повноважень голови Тернопільської обласної ради Кайди О.П.», яким достроково припинено повноваження голови Тернопільської обласної ради Кайди Олексія Петровича, відповідно до вимог частини шостої  статті 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» приступив до здійснення повноважень голови Тернопільської обласної ради з 23 листопада 2012 року.

Tarashevskyi_2013_01 Tarashevskyi_2013_02 Tarashevskyi_2013_03 Tarashevskyi_2013_04 Tarashevskyi_2013_05 Tarashevskyi_2013_06 Tarashevskyi_2013_07 Tarashevskyi_2013_08 Tarashevskyi_2013_09

Повернутися в розділ: Заступники