Постійні комісії

СКЛАД

          постійних комісій Тернопільської обласної ради п’ятого скликання, обраної на позачергових виборах 15 березня 2009 року

З  питань  регламенту,  депутатської   етики  та   організації    роботи   обласної ради

 

1.Чубатий Володимир Євгенович – голова постійної комісії

2. Гук Олег Володимирович

3. Кравець Василь Павлович

4. Любінський Олег Євгенович

 

З питань бюджету

 

1. Стадник Олександр Михайлович – голова постійної комісії

2. Болєщук Володимир Михайлович

3. Гасюк Осип Амброзович

4. Горохівський Антон Миколайович

5. Гульовський Володимир Орестович

6. Левчук Степан Петрович

7. Карпик Ярослав Михайлович

8. Костів Олег Євстахійович

9. Курницький Іван Іванович

10. Савків Олексій Богданович

11. Токаренко Юрій Мефодійович

12. Улішак Алла Кирилівна

13. Федик Павло Дмитрович

14. Цаль Ярослава Володимирівна

15. Шевчук Федір Назарович

 

З питань соціально-економічного розвитку, промислової політики,   транспорту та зв’язку, інвестицій, підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності

1. Стаюра Володимир Іванович –  голова постійної комісії

2. Баконь Ігор Йосипович

3. Вибираний Павло Васильович

4. Гавришків Святослав  Любомирович

5. Калявський Юрій Романович

6. Кондира Степан Володимирович

7. Котовський Ярослав Павлович

8. Крушельницький Зіновій Володимирович

9. Ларва Віталій Михайлович

10. Михальчук Ігор Богданович

11. Навольський Ярослав Михайлович

12. Сувалко Ярослав Іванович

13. Федик Олег Володимирович

14. Шевчук Василь Ігорович

 

З питань планування територій, архітектури, будівництва, будівельної індустрії, дорожнього і житлово-комунального господарства та благоустрою територій

 

1. Камінський Володимир Володимирович – голова постійної комісії

2. Бенько Руслан Степанович

3. Бобко Володимир Олегович

4. Васенда Володимир Романович

5. Малецький Юрій Романович

6. Навольський Іван Михайлович

7. Самсоненко Олександр Феодосійович

8. Семанишин Борис Васильович

 

З питань енергозабезпечення, енергозбереження, науково-технічного розвитку та інноваційних технологій

 

1. Турецький Степан Петрович  – голова постійної комісії

2. Галяс Ярослав Дмитрович

3. Ленчук Іванна Андріївна

4. Русенко Андрій Орестович

5. Пудлик Юрій Йосипович

 

З питань агропромислового комплексу та земельних відносин

 

1. Крижовачук Олег Петрович -  голова постійної комісії

2. Білик Антон Іванович

3.Бучковський Мирон Михайлович

4. Курило Орест Степанович

5.Лисак Віталій Франкович

6.Ментух Фелікіссім Андрійович

7. Мізинчук Степан Іванович

8.Олійник Богдан Степанович

9. Пилипів Микола Іванович

 

З питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування

 

1. Попадинець Ігор Миколайович -  голова постійної комісії

2. Бас Тарас Ярославович

3.Демчишин Сергій Ілліч

4. Жирук Володимир Степанович

5. Капуста Тарас Ярославович

6. Козак Андрій Степанович

7. Кісь Іван Іванович

8. Лазаренко Юрій Вікторович

9. Липка Василь Богданович

10. Мартинюк Василь Іванович

11. Навроцький Роман Ярославович

12. Петренко Сергій Петрович

13. Чубатий Віктор Дмитрович

 

З питань законності та правової політики, здійснення    демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави

 

1. Бицюра Леонід Олексійович -  голова постійної комісії

2. Каратаєв Віталій Володимирович

3. Кварцяний Юрій Андрійович

4. Кузик Мирон Григорович

5. Федуна Андрій Федорович

 

З питань соціальної політики та праці, міграції, у справах   пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

 

1.Чашка Марія Теодорівна -  голова постійної комісії

2. Довгалюк Віктор Петрович

3. Друзь Іван Володимирович

4. Кидонь Олександра Сергіївна

5. Плисюк Олена Ігорівна

6. Слободян Ірина Любомирівна

7. Хацановський Іван Станіславович

 

З питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, туризму та  

курортно-рекреаційної діяльності

 

1. Шафранський Віталій Богданович -  голова постійної комісії

2. Бусько Олександра Петрівна

3. Демчук Світлана Леонтіївна

4. Крекотень Мар’ян Володимирович

5. Крупа Любов Миколаївна

6. Лис Євген Євгенович

7. Рій Євген Васильович

8. Романишин Ольга Михайлівна

9. Петровський Володимир Михайлович

10. Яворський Назар Іванович

 

З питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства і дитинства

 

1. Вардинець Ігор Степанович

2. Дутка Євген Миколайович

3. Курило Володимир Михайлович

4. Мисюк Лариса Володимирівна

5. Синоверський Любомир Васильович

6. Турецька Наталя Іванівна

7. Чачо Олександр Іванович

 

З питань духовності, культури, свободи слова та інформації

 

1. Тимошик Михайло Морозенкович – голова постійної комісії

2. Гусак Софія Петрівна

3. Качаловська Оксана Петрівна

4. Коритко Ігор Іванович

5. Мандзюк Наталія Михайлівна

6. П`яла Ярослава Павлівна

7. Шергей Григорій Платонович