Фракції

 

Склад

депутатських фракцій, зареєстрованих  в Тернопільській обласній раді п’ятого скликання, обраної на позачергових виборах 15 березня 2009 року

                                                                                                    

Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Баконь Ігор Йосипович
Бас Тарас Ярославович
Бенько Руслан Степанович
Бицюра Леонід Олексійович
Бобко Володимир Олегович
Бусько Олександра Петрівна
Бучковський Мирон Михайлович
Галяс Ярослав Дмитрович
Горохівський Антон Миколайович
Гук Олег Володимирович
Гусак Софія Петрівна
Демчишин Сергій Ілліч
Друзь Іван Володимирович
Калявський Юрій Романович
Камінський Володимир Володимирович
Качаловська Оксана Петрівна
Кварцяний Юрій Андрійович
Кидонь Олександра Сергіївна
Козак Андрій Степанович
Костів Олег Євстахійович
Крекотень Мар’ян Володимирович
Кузик Мирон Григорович
Курило Володимир Михайлович
Курило Орест Степанович
Лазаренко Юрій Вікторович
Ларва Віталій Михайлович
Ленчук Іванна Андріївна
Любінський Олег Євгенович
Малецький Юрій Романович
Мандзюк Наталія Михайлівна
Мізинчук Степан Іванович
Навроцький Роман Ярославович
Романишин Ольга Михайлівна
Русенко Андрій Орестович
Савків Олексій Богданович
Семанишин Борис Васильович
Слободян Ірина Любомирівна
Стаюра Володимир Іванович
Сувалко Ярослав Іванович
Тимошик Михайло Морозенкович
Турецька Наталя Іванівна
Федик Олег Володимирович
Хомінець Василь Петрович
Цаль Ярослава Володимирівна
Чашка Марія Теодорівна
Чубатий Віктор Дмитрович
Шевчук Василь Ігорович
Яворський Назар Іванович

Депутатська фракція Тернопільської обласної організації

Єдиний Центр

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Білик Антон Іванович
Гавришків Святослав Любомирович
Гасюк Осип Амброзович
Демчук Світлана Леонтіївна
Жирук Володимир Степанович
Капуста Тарас Ярославович
Коритко Ігор Іванович
Котовський Ярослав Павлович
Крижовачук Олег Петрович
Курницький Іван Іванович
Левчук Степан Петрович
Навольський Іван Михайлович
Навольський Ярослав Михайлович
Олійник Богдан Степанович
Пилипів Микола Іванович
Пудлик Юрій Йосипович
Самсоненко Олександр Феодосійович
Синоверський Любомир Васильович
Тарашевський Сергій Олександрович
Вибираний Павло Васильович

Депутатська фракція  Української Народної Партії

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Боберський Олег Володимирович
Болєщук Володимир Михайлович
Вардинець Ігор Степанович
Гульовський Володимир Орестович
Мартинюк Василь Іванович
Ментух Фелікіссім Андрійович
Кравець Василь Павлович
Рій Євген Васильович
Улішак Алла Кирилівна
Шафранський Віталій Богданович
Шергей Григорій Платонович

 

Депутатська фракція “Наша Україна

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

1

Дутка Євген Миколайович

2

Петровський  Володимир Михайлович

3

Стадник Олександр Михайлович

4

Токаренко Юрій Мефодійович

5

Турецький Степан Петрович

6

Чубатий Володимир Євгенович

7

Шевчук Федір Назарович

8

Лис Євген Євгенович

 Депутатська фракція Блоку  Литвина

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

1

Карпик Ярослав Михайлович

2

Крушельницький  Зіновій Володимирович

3

Липка Василь Богданович

4

Мисюк Лариса Володимирівна

5

Попадинець Ігор Миколайович

Позафракційні депутати

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

 1

Кондира Степан Володимирович

2

П’яла Ярослава Павлівна

3

Васенда Володимир Романович

 4

Довгалюк Віктор Петрович

 5

Каратаєв Віталій Володимирович

 6

Кісь Іван Іванович

 7

Крупа Любов Миколаївна

 8

Лисак Віталій Франкович

 9

Михальчук Ігор Богданович

 10

Петренко Сергій Петрович

 11

Плисюк Олена Ігорівна

 12

Федик Павло Дмитрович

 13

Федуна Андрій Федорович

 14

Хацановський Іван Станіславович

 15

Чачо Олександр Іванович

107

ВСЬОГО: