Депутатський корпус

СПИСОК ДЕПУТАТІВ

Тернопільської обласної ради 5-го скликання, обраних на позачергових виборах 15 березня 2009 року

1

БАКОНЬ Ігор Йосипович приватний підприємець член ВО «Свобода» ТОО«Свобода»

2

БАС Тарас Ярославович підприємець ФОП Бас Т.Я. Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

3

БЕНЬКО Руслан Степанович Тимчасово не працює Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

4

БИЦЮРА Леонід Олексійович заступник голови ОДА Тернопільська ОДА Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

5

БІЛИК Антон Іванович директор Приватне підприємство «Іванівське» Позапартійний ТОО Єдиного Центру

6

БОБЕРСЬКИЙ Олег Володимирович заступник голови Тернопільська обласна рада Член Української Народної партії ТОО УНП

7

БОБКО Володимир Олегович  Тимчасово не працює Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

8

БОЛЄЩУК Володимир Михайлович заступник генерального директора Корпорація «Агропродсервіс» Член Української Народної партії ТОО УНП

9

БУСЬКО Олександра Петрівна вчитель української мови та літератури

ТНВК

Загальноосвітня школа 1-3 ступенів – медичний ліцей  № 15

Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

10

БУЧКОВСЬКИЙ Мирон Михайлович пенсіонер Член ВО «Свобода» ТОО«Свобода»

11

ВАРДИНЕЦЬ Ігор Степанович головний лікар Тернопільське районне медичне об′єднання Тернопільської комунальної клінічної лікарні Позапартійний Блок УНП

12

ВАСЕНДА Володимир Романович

начальник

Реєстраційна служба Теребовлянського районного управління юстиції Член Партії регіонів позафракціний

13

ГАВРИШКІВ Святослав Любомирович фінансовий радник ТзОВ «Кременева» ТООЄдиногоЦентру

14

ГАЛЯС Ярослав Дмитрович заступник міського голови Борщівська міська рада член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

15

ГАСЮК Осип Амброзович голова Приватне підприємство Агрофірма «Горинь» Позапартійний ТОО Єдиного Центру

16

ГОРОХІВСЬКИЙ Антон Миколайович юрисконсульт Тернопільська міська рада Член ВО«Свобода» ТОО«Свобода»

17

ГУК Олег Володимирович підприємець Член ВО«Свобода» ТОО«Свобода»

18

ГУЛЬОВСЬКИЙ Володимир Орестович комерційний директор Пивоварня  «Опілля» Член Української Народної партії ТОО УНП

19

ГУСАК Софія Петрівна начальник відділу Тернопільська обласна рада Член ВО «Свобода» ТОО«Свобода»

20

ДЕМЧИШИН Сергій Ілліч  начальник КП «Залозецький ККП» Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

21

ДЕМЧУК Світлана Леонтіївна заступник голови з гуманітарних питань Шумська райдержадміністрація Член партії Єдиний Центр ТОО Єдиного Центру

22

ДОВГАЛЮК Віктор Петрович директор Лановецький територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів Член Партії регіонів позафракційний

23

ДРУЗЬ Іван Володимирович Помічник – консультант народного депутата України Верховна Рада України Член ВО «Свобода» ТОО«Свобода»

24

ДУТКА ЄвгенМиколайович заступник головного лікаря Теребовлянська центральна комунальна районна лікарня Член Народного Союзу «Наша Україна» ТОО НСНУ

25

ЖИРУК Володимир Степанович Член партії Єдиний Центр ТОО Єдиного Центру

26

КАЛЯВСЬКИЙ Юрій Романович підприємець ТОО«Свобода»

27

КАМІНСЬКИЙ Володимир Володимирович заступник голови Тернопільська міська рада Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

28

КАПУСТА Тарас Ярославович  начальник Тернопільське обласне управління водних ресурсів Член партії Єдиний Центр ТОО Єдиного Центру

29

КАРАТАЄВ Віталій Володимирович приватний підприємець ПП Каратаєв В.В. Член Партії регіонів позафракційний

30

КАЧАЛОВСЬКА Оксана Петрівна викладач Кременецький педагогічний коледж КОГПІ    ім. Т.Шевченка Член ВО «Свобода» ТОО«Свобода»

31

КВАРЦЯНИЙ Юрій Андрійович адвокат Тернопільська обласна колегія адвокатів Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

32

КИДОНЬ Олександра Сергіївна заступник директора-начальник відділу Підгаєцький районний центр зайнятості Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

33

КІСЬ Іван Іванович приватний підприємець Член Партії регіонів позафракційний

34

КОЗАК Андрій Степанович начальник КП “Архбудсервіс” Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

35

КОНДИРА Степан Володимирович директор Науково-методичний центр «Проектувальник» Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

36

КОРИТКО Ігор Іванович директор ТОВ «Аграрний край» Член партії Єдиний Центр ТОО Єдиного Центру

37

КОСТІВ Олег Євстахійович підприємець Член ВО «Свобода» ТОО«Свобода»

38

КОТОВСЬКИЙ Ярослав Павлович  приватний підприємець Член партії Єдиний Центр ТОО Єдиного Центру

39

КРЕКОТЕНЬ Мар’ян Володимирович ППКрекотень М.В. Член ВО «Свобода» ТОО«Свобода»

40

КРИЖОВАЧУК Олег Петрович директор Товариство “Україна” Член партії Єдиний Центр ТОО Єдиного Центру

41

КРУПА Любов Миколаївна

директор

Чортківське бюро подорожей та екскурсій ТОО Член Партії регіонів позафракційний

42

КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙЗіновійВолодимирович начальник Член Народної Партії ТОО Блок Литвина

43

КУЗИК Мирон Григорович пенсіонер Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

44

КУРИЛО Володимир Михайлович Директор департаментуохорони здоровя Тернопільська ОДА Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

45

КУРИЛО Орест Степанович підприємець ФОП Курило О.С. Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

46

КУРНИЦЬКИЙ Іван Іванович голова Тернопільське обласне відділення  Антимонопольного комітету України ТОО ЄдиногоЦентру

47

ЛАЗАРЕНКО Юрій Вікторович в.о.директора Комунальне підприємство Тернопільської обласної ради «Архбудсервіс» Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

48

ЛАРВА Віталій Михайлович слюсар ПАТ «Тернопіль газ»УЕГГ Член ВО «Свобода» ТОО«Свобода»

49

ЛЕВЧУК Степан Петрович директор Чортківське відділення відкритого акціонерного товариства Укрсиббанк Член партії Єдиний Центр ТОО Єдиного Центру

50

ЛЕНЧУК Іванна Андріївна  тимчасово не працює Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

51

ЛИПКА Василь Богданович директор ПП «Масар – Агро» Член Народної Партії ТОО Блок Литвина

52

ЛИСАК Віталій Франкович Член Партії регіонів позафракційний

53

ЛЮБІНСЬКИЙ Олег Євгенович директор Установа Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна школа вищої спортивної майстерності» Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

54

МАЛЕЦЬКИЙ Юрій Романович фінансовий директор ТзОВзІІ «Агрокап» Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

55

МАНДЗЮК Наталія Михайлівна музичний керівник дитячий навчальний заклад №2 «Дзвіночок» Член ВО «Свобода» ТОО «Свобода»

56

МАРТИНЮК Василь Іванович головний лікар Закрите акціонерне товариство «Санаторій «Медобори» Член Української Народної партії ТОО УНП

57

МЕНТУХ Фелікіссім Андрійович Член Української Народної партії ТОО УНП

58

МИСЮК Лариса Володимирівна голова Лановецька районна організація Товариства Червоного Хреста України Член Народної Партії ТОО Блок Литвина

59

 Михальчук Ігор Богданович  позафракційний