Важка втрата української церкви

mutropolutПатріархія Української Автокефальної Православної Церкви з сумом сповістила, що 24 лютого близько 19 години після важкої та виснажливої хвороби спочив у Господі Блаженніший Мефодій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви.

Голова обласної ради Василь Хомінець від обласної ради та від себе особисто висловлює співчуття архієреям, духовенству та вірним Української Автокефальної Православної Церкви, а також рідним і близьким спочилого митрополита Мефодія: «Він виконував  високу місію становлення та розвитку Української Автокефальної Православної Церкви. Для своїх вірян  ніс світло Божого слова, справжнього духовного очищення та благодаті. Не покладаючи рук, працював на ниві розвою Церкви, здійснював свій пастирський обов’язок, виховуючи у людях християнські чесноти. Нині у жалобі уся громада Тернопілля, вірним сином якої, як і всієї України, був спочилий митрополит.

Упокоїлась у Бозі добра  Людина, мудрий наставник та духовний провідник.  Світла пам’ять про нього назавжди залишиться у наших серцях.

Щиро просимо Господа, щоби Він упокоїв душу новопреставленого митрополита Мефодія у Царстві Небесному. Вічна йому пам’ять».