У комунальній установі Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» заклали Сад миру

sad2

Дерева, привезені з усіх районів Тернопільщини, садили в рамках  щорічного Обласного збору юних дослідників природи. У науково-дослідницьких, творчих перегонах взяли участь понад 120 учасників – учнів і вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області.

konkЗбір юних дослідників природи працював за такими напрямками: «Юний дослідник», «Енергія і середовище», «Юні зоологи і тваринники».

Переможцями стали:

«Енергія і середовище»:

Журба Ірина, вихованка гуртка «Конструювання малогабаритної с/г техніки» Чортківського РКЗ «Центр науково-технічної творчості»;

Брацюнь Тетяна, Малевська Аліна, Іванців Христина, учениці Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №27.

«Юні зоологи і тваринники»:

Вислоцька Ліна, учениця 11-А класу Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – медичний ліцей №15»

«Юний дослідник»:

Чавес Гонсалес Даніела, вихованка Бережанського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Коверський Володимир, учень 5-В класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №24;

Цапок Дарія, вихованка Бережанського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Ткачук Анастасія, учениця 6 класу Довжанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільського району;

Штогрин Христина, учениця 6 класу Городницької ЗОШ І-ІІ ст. Підволочиського району.

Юні дослідники отримали Сертифікати на проходження стажування та проведення наукових досліджень у науково-дослідних лабораторіях хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

sad1У рамках заходу учасники збору разом з Миколою Савчинським, учасником АТО, захисником Дебальцево, заклали Сад миру. Саджанці для саду були привезені з усіх районів області.