Тернопільщина знову прощається зі своїм Героєм

svicha

Вже в котре Тернопілля хоронить свого сина – бійця 128-ої гірсько-піхотної бригади Віталія Лотоцького.  На знак скорботи за загиблим у День жалоби на території області приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних та державних підприємствах та закладах, установах, організаціях на території області.

Віталій Лотоцький загинув під Дебальцевим 16 лютого. Тривалий час вважався зниклим без вісти. Поховають бійця на Микулинецькому кладовищі, чин похорону розпочнеться о 12:00 годині у Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, що в Тернополі.

Він захищав наших краян – увесь український народ, захищав нашу землю і загинув смертю хоробрих.
Вічна пам’ять герою!

Голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець, увесь депутатський корпус складають доземний уклін родині справжнього патріота, справжнього героя. Сумуємо разом з вами. Розділяємо біль важкої втрати.

Молимося за його чисту душу і просимо Бога, щоб прийняв його у Царство Небесне. Герої не вмирають.

Слава Україні! Вічна слава її Героям!