Сьгодні, 27 лютого, свої уродини святкує очільник облради у 2009-2012 роках, народний депутат України сьомого скликання (2012-2014 рр.), а нині – доброволець АТО Олексій Кайда

Голова облради Василь Хомінець, увесь депутатський корпус, громада Тернопільщини вітають іменинника

opШановний Олексію Петровичу!

Від Тернопільської обласної ради, від себе особисто щиросердно вітаю Вас із Днем народження!

У нелегкий час для нашої держави та для себе особисто Ви приймаєте поздоровлення. Пройшовши горнило майдану, Ви, як дійсний націоналіст, не змогли стояти осторонь, коли терористи плюндрують землі України. Відбувши військовий вишкіл на полігоні, рушаєте до військової частини. Тож зичу Вам насамперед Божого захисту та благословення, нехай Господь надасть Вам сил, здоров’я, терпіння. Бажаю Вам підтримки бойових побратимів та надійного тилу. Щастя Вам сімейного, родинного тепла, здоров’я та багатоліття, великої наснаги у Вашій благородній справі захисту Вітчизни.

Впевнений: Україна переможе і спільно з  нашою громадою ми розбудуємо її як соборну, суверенну, європейську державу.

Нехай завжди охороняє Вас Господь! Ви були  і залишаєтесь взірцем чесного, самовідданого, справедливого високопосадовця, лідера, який може повести за собою увесь колектив, усю громаду задля служіння рідній землі .

Хай благословить Господь Вас, Вашу родину і всю Україну.

Многая Вам літа!

З повагою

голова обласної ради                                                    Василь Хомінець