Постійна комісія Тернопільської обласної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства і дитинства рекомендує винести на розгляд сесії Тернопільської обласної ради питання «Про проект обласного бюджету на 2014 рік»

prezudiya

Таке рішення було прийнято під час засідання даної комісії. А також щодо питання бюджету було вирішено: «Схвалити проект рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2014 рік» в частині галузі охорони здоров’я Тернопільської області» та направити пропозиції, висловлені в ході обговорення означених питань, на розгляд постійної комісії ТОР з питань бюджету, а також винести дане питання на розгляд сесії обласної ради.

vustypayuchuy Доповідали «Про проект бюджету на 2014 рік» в частині галузі охорони здоров’я  директор департаменту фінансів Степан Скибиляк та директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Руслан Мостовий. Керівники об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Тернопільської області – лікарень, поліклінік, диспансерів тощо вносили свої пропозиції та зауваження до проекту найважливішого фінансового документу Тернопільщини.kerivnuk

На засіданні комісії присутні керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Ігор Дулеба, представники ЗМІ, громадських організацій.zal