Понад 20 мешканців області звернулися до голови обласної ради під час особистого прийому громадян

pr

До Василя Хомінця зверталися мешканці Тернополя та різних районів області. Серед проблем, які турбують громадян,  - надання матеріальної допомоги, працевлаштування, земельні питання тощо. Представники  однієї із громадських організацій пропонували  внести зміни до деяких обласних програм.  Зверталися громадяни також і щодо вирішення соціально-побутових проблем, піднімали питання щодо забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку у населених пунктах області. Василь Хомінець зазначив, що «усі звернення, якщо вирішення їх залежить до компетенції обласної ради, будуть розглянуті у визначені законом строки».

pr1