Кращих студентів Тернопільщини відзначено грамотами

st1

З нагоди Міжнародного дня студента урочистості відбулися в актовій залі Тернопільського національного економічного університету, де зібралися студенти з різних вишів області.

st3

Хвилиною мовчання присутні згадали поіменно усіх тернопільських студентів з Небесної сотні та усіх героїв, хто поклав життя за незалежність та цілісність нашої держави.

st

Очільники області Василь Хомінець та Степан Барна нагородили кращих студентів спільними грамотами обласної ради та обласної державної адміністрації. «Без сумніву, студентські роки – особливий етап у житті кожного. Пройде час, і усі ви будете його згадувати як найкращі і найяскравіші моменти, – зазначив Василь Хомінець. – Та завжди пам’ятайте, що найголовніше завдання студента – вчитися, здобувати освіту, удосконалюватися. Нашій молодій державі потрібні ваші знання, завзяття та молодечий максималізм. І саме від вас залежить, якою буде наша держава. Студенти завжди були в авангарді змін. Нинішнє студентство таке ж – ви першими вийшли на вулиці, підтримуючи євроінтеграційні процеси, першими вийшли на майдани, повставши проти несправедливості та тоталітаризму.  Змінюйте нашу державу, працюйте заради її процвітання, заради прийдешніх поколінь. Нехай здійснюються усі ваші плани та задуми, а Небеса дарують кожному добру долю!»

st2