Головний лікар комунальної установи обласної ради «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» Леонід Шкробот отримав науковий ступінь доктора медичних наук

shk

Також Леоніда Володимировича зараховано на посаду професора кафедри онкології ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України». З цієї нагоди голова обласної ради Василь Хомінець привітав керівника комунальної установи:

«Шановний Леоніде Володимировичу!

Прийміть щирі вітання від мене особисто та усього депутатського корпусу з нагоди отримання наукового ступеня доктора медичних наук та зарахування на посаду професора кафедри онкології Тернопільського державного медичного університету.  Нашій державі, нашому краю потрібні молоді талановиті вчені, прогресивні керівники, котрі володіють передовими поглядами та найвищим рівнем фахової підготовки.  Переконаний,  Ваші наукові досягнення сприятимуть розвитку медицини краю на благо наших громадян.

Бажаю Вам наснаги для підкорення нових вершини та втілення у життя наукових ідей. Нехай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжує успіх!»