Голова обласної ради Василь Хомінець привітав номінантів «Герої спортивного року Тернопільщини – 2014»

nОчільник облради , член  виконкому обласного відділення НОК,  член колегії Міністерства молоді і спорту України Василь Хомінець  взяв участь у заході.  Він відбувався у приміщенні Вченої Ради ТНЕУ  спільно із  засіданням департаменту сім’ї, молоді та спорту Тернопільської ОДА та Тернопільського обласного відділення НОК України з нагоди відзначення номінантів «Герої спортивного року  Тернопільщини – 2014».

n1«Своєю силою волі, наполегливістю, мужністю та талантом ви прославляєте не лише рідне Тернопілля, а й усю Україну, піднімаєте значимість нашої держави, поліпшуєте імідж,- зазначив  Василь Хомінець. – У нинішній ситуації це надзвичайно важливо. Ваш вклад у становлення демократичної, новітньої, соборної України неоціненний. Своїми перемогами ви вносите лепту у становлення миру на нашій землі. Низький уклін та велика дяка вам за це. Спорт – це мир.  І обласна рада це розуміє, прийнявши програми  розвитку олімпійського спорту, футболу як найбільш  масового виду спорту,  водних видів спорту».

Стоячи, під оплески учасники зібрання вітали родини спортсменів, які загинули у зоні проведення АТО. Це  вихованці клубу  “Характерник”, які віддали своє життя за незалежність та цілісність України -  майстер спорту України, володар Кубку України з фрі-файту Роман Ільяшенко, кандидат у майстри спорту України Орест Квач та Андрій Юркевич (посмертно). Нагороди отримали родичі загиблих спортсменів.

n2

n6

Заслужену нагороду “Спортивний Герой” отримали також Валерій Чоботарь (голова правління обласного осередку фрі-файту) та Микола Гринчук (майстер спорту з фрі-файту (2013), володар Кубка  України).

Загалом було нагороджено близько 100 спортсменів, тренерів, спортивних колективів та керівників спортивних товариств, спортивних шкіл Тернопільщини.

n3