Героїв Небесної Сотні нагородили орденами “Золота зірка” (посмертно). Нагороди отримали родини…

nag

Звання Героя України (помертно) присвоїв Петро Порошенко учасникам Революції Гідності. Їх отримали родини загиблих Героїв, серед яких є і мешканці нашого краю. Високої нагороди удостоїлися  світлої пам’яті Устим Голоднюк, Назар Войтович, Олександр Капітос,   Тарас Слободян, Ігор Костенко, Василь Мойсей. Їхнім родинам вручили  нагороди «за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане  служіння Українському народу, виявленні під час Революції гідності» Усім їм, як і ще сотні Героїв «присвоєно звання «Герой України» з удостоєнням ордена «Золота зірка»(посмертно)».

Вічна слава Героям!

batku