Четверо краян набули повноважень депутатів обласної ради

KrukТернопільська обласна виборча комісія прийняла постанову про визнання та реєстрацію чотирьох депутатів Тернопільської обласної ради обраними на позачергових виборах 15 березня 2009 року. Про це повідомив голова  обласної виборчої комісії Микола Крук. До складу обласної ради увійшли: обраний у багатомандатному виборчому окрузі від Тернопільської обласної  організації Єдиного Центру – Павло Вибираний; обраний у багатомандатному виборчому окрузі від Тернопільської обласної  організації Народного Союзу “Наша Україна” – Євген Лис; обраний у багатомандатному виборчому окрузі від Тернопільської обласної  організації Української Народної Партії та  Тернопільської обласної  організації Політичної партії “Україна Соборна” – Василь Кравець; обраний у багатомандатному виборчому окрузі від Тернопільського обласного виборчого блоку обласних організацій політичних партій “Блок Литвина” – Ярослав Карпик.

Голова обласної ради разом з  колегами привітав нових депутатів.