«Борітеся – поборете»

shУрочиста академія «Борітеся-поборете» з нагоди 201-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка відбулася сьогодні, 9 березня, у Тернопільському драматичному театрі.

sh1«І день іде, і ніч іде. І, голову схопивши в руки, Дивуєшся, чому не йде Апостол правди і науки?». Ці слова Тараса Шевченка, написані 155 років тому, є і нині  актуальними. Так само, як і кожне слово сказане великим Кобзарем, – наголосив, виступаючи перед громадою,  голова обласної ради Василь Хомінець. – Тернопільщина одна з небагатьох земель України, де ступав геніальний поет та пророк – на Кременеччині він змалювував наші краєвиди. І ми з цього горді. Але ми не можемо тішитися тому, що як тоді, коли народився та жив Шевченко, так і сьогодні, – Україна є в неволі. Йде війна,  землі українські заполонив ворог. Ми, усі спільно,  повинні виконувати заповіт Шевченка  і збудувати таку Україну про яку мріяв поет – вільну, на своїй землі. І цей заповіт ми повинні здійснювати заради наших дітей та онуків і майбутнього держави. Слава Україні!».

sh2

sh3Представники обласної та міської влади, громадськість поклали квіти до підніжжя пам’ятника великому Кобзарю у Тернополі.

sh4sh5