5 вересня 19 дітей учасників АТО з Тернопільщини виїжджають на відпочинок та оздоровлення в Аджарію (Грузія)

tor (1)

Сьогодні, 4 вересня, голова обласної ради Василь Хомінець провів нараду щодо поїздки дітей учасників АТО з Тернопільщини на відпочинок та оздоровлення в Автономну Республіку Аджарія (Грузія). За словами Василя Хомінця, обласна рада провела велику роботу з підготовки цієї поїздки – була сформована група дітей, віднайдена можливість оплатити подорож до аеропорту “Бориспіль” та літаком до Батумі і назад. “За перебігом підготовки до поїздки дітей спостерігали волонтери, які також і допомагали  у формуванні групи, – наголосив Василь Хомінець. – Під час мого перебування в Аджарії Верховна Рада цієї республіки дала доручення своєму уряду щодо виділення коштів на оздоровлення тернопільських дітей бійців АТО. Отже ця поїздка для них буде повністю безкоштовною – перебування в Аджарії, екскурсії тощо бере на себе грузинська сторона”. Разом з дітьми поїде і двоє дорослих  - – виховник та лікар.

На нараді вирішено, що з Тернополя до аеропорту “Бориспіль”  діти виїжджатимуть о 9.00 від Катедрального собору. На добру путь їх поблагословлять священнослужителі.

Така поїздка стала можливою завдяки співпраці між Тернопільською обласною радою та Верховною радою Аджарії. Нагадаємо, у травні  в Аджарії проходили  реабілітацію вояки, які були поранені у зоні проведення АТО.