Нараду щодо підготовки до проведення ІІІ Всеукраїнського фестивалю українських народних костюмів та вишивки провів заступник голови обласної ради Олег Боберський.
Вже втретє Тернопілля вітатиме «Цвіт вишиванки».
Цьогоріч фест пройде 29, 30 серпня в обласному центрі, на «Співочому полі». Олег Боберський із керівниками структур дотичних до проведення дійства обговорили питання, що стосуються фольклорного свята.
Зібрання визначило дату й місце події, а також призначили відповідальних осіб щодо забезпечення необхідних умов фестивалю. Заступник голови обласної ради наголосив на необхідності організації гідного рівня цьому заходу, адже: «Такі фестивалі щоразу збільшують інтерес до нашого краю, сприяють туристичній привабливості Тернопілля з однієї сторони, а з іншої дають ще один поштовх до популяризації українського автентичного мистецтва та ремесел»
Повернутися в розділ: Анонси подій











