22-23 cічня 2011 року вперше в Тернополі відбудеться конференція всеукраїнського масштабу у вигляді баркемпу

 Україна одна з чотирьох країн пострадянського простору, яка бере активну участь у проведенні саме таких заходів. У нашого міста з`явився шанс ввійти в чільну п`ятірку міст нашої країни де проводяться подібні конференції. Це унікальна можливість для Тернополя засвітити свою зірочку на небосхилі світової слави в розвитку соціальних мереж. Адже вони є новим інструментом поширення інформації для великої кількості людей.

Основний акцент буде зроблено на Твіттері – як одній із найбільш мобільних соціальних мереж. Подія під назвою  об’єднає близько 80  учасників з різних куточків України. Будуть проведені  доповіді із використанням мультимедійних презентацій  на тематику: неурядові громадські організації, журналістика, туризм, влада 2.0 та майбутнім їх обговоренням.

В рамках цього заходу організатори відкривають  саме 22 січня о 16:00 по вул.Злуки 45. Ця подія символічна, адже в День Злуки, день, який став для українців символом о`бєднання, представники різних регіонів України зберуться під одним дахом, щоб зібрати  усі можливі письмові і матеріальні артифакти, які свідчитимуть про розвиток сервісу Twitter в Україні та Тернополі.

О 18:00 цього ж дня учасники продовжать своє перебування в тернопільському мистецькому об`єднанні «Коза». Де не в формальній обстановці під музику гуртів «З ліва на право» та «Orange» продовжать спілкування та обмін контактною інформацією.

І як вже зазначалось, перший день проведення конференції припадає на святкування Дня злуки 22 січня. Зустріч відбудеться о 10.00 у Пластовій домівці на вул.Федьковича, 11. 

 Подальший перебіг з`їзду відбуватиметься 23 січня у вигляді екскурсійної поїздки учасників баркемпу маршрутом Збараж-Вишнівець. Зазначимо, що Тернопіль єдине місто, яке проводитиме такий захід не тільки на рівні міста, але й на рівні області. Ця мандрівка матиме висвітлення в різноманітних Інтернет виданнях та місцевих ЗМІ, що надасть змогу представити тернополян та Тернопільщину на всеукраїнському рівні.

Під час перебігу заходу учасники зможуть дізнатися, як використовувати twitter в екстремальних умовах, організовувати спільноту і навіть подорожувати за допомогою цієї мережі. Успішні громадські організації зі всієї України поділяться досвідом роботи у соціальних медіа.

 

За підтримки:

Голови Тернопільської  обласної  ради.

Голови Тернопільської міської ради.

 

Повернутися в розділ: Анонси подій